Cvičíme ve Mlečicích s knihovnou

09.01.2022

Buďte fit a přijďte si zacvičit v menších skupinkách s individuálnějším přístupem (max. 12 osob včetně lektorky), vhodné pro začátečníky i pokročilejší.

Každý týden v neděli v podvečer budou probíhat lekce pod vedením Lenky Lexové (zdravotní cvičení), Barbory Smíškové (rychlejší Fit cvičení) a Aleny Vrbské (jóga).

Všechny lekce trvají přibližně 50 minut.

Lednové termíny:

16. 1., 23. 1. a 30. 1. (vždy od 17:00 - FIT, 18:00 - FIT , 19:00 - ZDRÁVKO)

Podložky, fitbally a látkové odporovací gumy budou ZDARMA půjčovány.

Doporučená cena jedné lekce je 30,-

CVIČÍME V HASIČÁRNĚ VE MLEČICÍCH

Vzhledem k bezpečnostním opatřením je NUTNÁ REZERVACE!

SMSkou: 777 596 413

e-mailem: knihovnamlecice@seznam.cz

V případě zrušení rezervace a poskytnutí místa jiným zájemcům využijte stejného kontaktu (viz. výše).

• OMEZENÍ - COVID 19

Hromadné akce v obci od 3. 1. 2022: Na skupinových lekcích musí lidé udržovat rozestup alespoň 1,5 metru (proto je třeba si na cvičení dopředu rezervovat místo! ), před vstupem si desinfikovat ruce, nenavštěvovat lekce při jakémkoliv náznaku onemocnění. Při účasti nad 20 osob doložení O-N (očkování - nemoc).

Apelujeme na Vaši zodpovědnost a žádáme o respektování všech nařízení a bezpečnostních opatření vzhledem k současné situaci. Děkuje tým organizátorů a lektorek cvičení.